GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 4638372
nr 463 8372
Skål
lergods, England, längd: 31 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 april 2007
kl 16:44:18
150 kr
250 kr